Menu

Antrenör Altyapı Gelişim/Vize Semineri

TVF ile TVOLAF birlikte düzenleyeceği 2021-2022 sezonu Altyapı Gelişim/Vize Semineri 10 Nisan 2022 Pazar günü online olarak yapılacaktır.

2021-2022 sezonunda bir önceki seminerlere katılım sağlayan antrenörler bu seminere katılmayacaklardır.

Antrenörlük kademesini bir üst kademeye yükseltmek isteyen, semineri eksiği olan ve vizesini yaptıracak antrenörlerimiz bu seminere başvuru yapabilirler.

Seminere katılmayan antrenörlerin 2021-2022 sezonu vize işlemleri yapılmayacaktır.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e-Devlet-Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)-Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (350 TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat (TAHSİLAT KODU 3610, REFERANS KODU VEYA KİMLİK NUMARASI VERİLEREK) olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

* Bu ödemeler dışında hiçbir şekilde HAVALE ve EFT kabul edilmeyecektir.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

Başvurular, 28 Mart 2022 Pazartesi günü saat: 10:00’da başlatılacak ve 06 Nisan 2022 Çarşamba günü saat 14:00 itibariyle sonlandırılacaktır.

Seminer Programı:

10 Nisan 2022 Pazar – Saat 20:00

Program Moderatörü-TVF Eğitim Kurulu Üyesi-Erkek U18 Milli Takımlar Antrenörü Ahmet KARAKURT

Gencer YARKIN “Çocuklarda Kuvvet Antrenmanı”

* Eğitim, Zoom Meet programı ile yapılacak olup; seminer saatine 15 dakika kala kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşılabilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma, donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
  • Seminer onay işlemi; seminere katılan antrenörlerin Zoom eğitimi bitiminde yoklama listesi alınarak seminer onaylanacaktır.

Haberler