Menu

ANTRENÖR ALTYAPI TELAFİ EĞİTİM SEMİNERİ

 TVF ile TVOLAF’nun 2020-2021 sezonunda düzenlenen Altyapı Gelişim Seminerlerine katılamayan antrenörlerimizin isteği üzerine 30 Ekim 2020 Cuma günü saat 19:00 da “Voleybol Altyapı Telafi Semineri” online olarak yeniden düzenlenecektir.

*02-04 Eylül 2020 tarihlerinde yapılan Alt Düzey Gelişim Seminerine katılan antrenörler bu seminere katılmayacaklardır.

*02-04 Eylül 2020 tarihinde yapılan Altyapı Gelişim Seminerine katılmaması sebebi ile vize alamayan 2.Lig Kadın, Erkek takımlarında ve Altyapılarda görev alacak olan baş antrenörler ile yardımcı antrenörlerin bu seminere katılmaları zorunludur.

*Kademe yükseltmek isteyen fakat seminer eksikliği olan antrenörlerimiz bu seminere başvuru yapabilirler.

*Seminere katılmayan Antrenörlerin vize işlemleri yapılmayacaktır.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e Devlet –Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git) – Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (250 TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

 * KURUMSAL TAHSİLAT KODU: 3610

* BU ÖDEMELER DIŞINDA HİÇBİR ŞEKİLDE HAVALE VE EFT KABUL EDİLMEYECEKTİR.

* BAŞVURULAR 23 EKİM 2020 TARİHİNDE BAŞLATILACAK VE 30 EKİM 2020 GÜNÜ SAAT 14:00 İTİBARİYLE SONLANDIRILACAKTIR.

* e-Devletten başvuru yapamayan Yabancı Uyruklu antrenörler, Geçici belgeye sahip antrenörler aşağıda belirtilen hesap numarasına seminer ücretini yatırarak dekontlarını, ayrıca Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların kurum belgelerini başvuru bitiminde önce TVF Eğitim Kurulu sahsine.ates@tvf.org.tr  adresine mail atmaları gerekmektedir.

GARANTİ BANKASI ANAFARTALAR CADDESİ ŞUBESİ-ANKARA

İBAN NO: TR20 0006 2000 7110 0006 2957 92

SEMİNER PROGRAMI:

30 Ekim 2020 Cuma

Program Moderatörü- TVF Eğitim Kurulu Üyesi Dr.Öğr.Üyesi Esin ERGİN,

19:00 –  TVF Eğitim Kurulu Üyesi, Altyapı Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Ali Kazım  HİDAYETOĞLU

“Servis, servis karşılama ve bu tekniklere istatistiksel bir bakış”

* Eğitim Zoom Meet programı ile yapılacak olup; seminer günü mesai bitiminden önce sistemde kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

* Başvuruda bulunup ödemesini yapan ve Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların kurum belgelerini gönderdiği takdirde ID şifreleri gönderilecektir.

Haberler