Menu

Pandemi Süreci Bilgilendirme

Değerli meslektaşlarımız,

  Covid-19 salgını ve normalleşme sürecinde merakla beklediğimiz haberler içinde ne zaman salonlara döneceğimiz, çalışmalara başlayacağımız konusu var...

  Spor okulları ve altyapı Antrenörlerimizin kontrollü bir şekilde antrenmanlara başlamak için sabırsızlandığını ve içinde bulundukları zor koşulları biliyoruz, hepsinin farkındayız.

  Bununla ilgili Türkiye Voleybol Federasyonu ile yapılan görüşmeler sonucunda Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu'nun raporları doğrultusunda valiliklerin izinleri onaylayacağı, her ildeki vaka derecesi farklı olup, valilik kararlarının da buna göre değişeceğinin bilinmesini isteriz.

  Sağlık Bakanlığınca açıklanan son rakamlara bakıldığında sayı beklenilen, öngörülen rakamların üzerindedir. Bu nedenle durumun kontrollü hale dönüşmesini umarak bir süre daha bu hassas konu için temkinle beklemek icap etmektedir. Yaşanılan zor günlerin biran önce bitmesini, çocuklarımızın sahada toplarıyla buluşmasını ve Antrenörlerimizin işlerine dönebilmesi en büyük temennimizdir.

  Konuyla ilgili gelişme söz konusu olduğunda üyelerimize tek tek bilgilendirme mesajı ile ulaşarak güzel haberler vermeyi umut ediyoruz.

  Saygılarımızla,

TVOLAF Yönetim Kurulu

 

Haberler