Menu

SEMİNER DUYURUSU

TVF ve TVOLAF işbirliği ile 2020-2021 sezonu için, daha önce açılan seminerlere katılmamış ancak bölgesel liglerde antrenörlük yapacaklar için 25 Mayıs 2021 tarihinde saat 20:30’ da online seminer düzenlenecektir.

Not:

*2020-2021 sezonunda yapılan Alt Düzey Gelişim Seminerine katılan antrenörler bu seminere katılmayacaklardır.

*Kademe yükseltmek isteyen fakat seminer eksikliği olan antrenörlerimiz bu seminere başvuru yapabilirler.

*Seminere katılmayan Antrenörlerin Vize işlemleri yapılmayacaktır.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e Devlet –Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git) – Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (250 TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

 * KURUMSAL TAHSİLAT KODU: 3610

* BU ÖDEMELER DIŞINDA HİÇBİR ŞEKİLDE HAVALE VE EFT KABUL EDİLMEYECEKTİR.

* BAŞVURULAR 17 MAYIS 2021 TARİHİNDE SABAH SAAT : 10:00’ da BAŞLATILACAK VE 21 MAYIS 2021 GÜNÜ SAAT 18:00 İTİBARİYLE SONLANDIRILACAKTIR.

 SEMİNER PROGRAMI:

25 Mayıs 2021 Salı

Program Moderatörü- TVF Eğitim Kurulu Koordinatörü Prof.Dr.Selda BEREKET YÜCEL,

20:30 –  Kuzeyboru Spor Kulübü  Kadın Voleybol Takımı Baş Antrenörü Suphi DOĞANCI

“ Voleybolda İstatistiksel Verilerin Antrenman Planlanmasında Kullanımı”

* Eğitim Zoom Meeting  programı ile yapılacak olup; seminer günü sistemde kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

* Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların kurum belgelerini sahsine.ates@tvf.org.tr mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

*  Başvuruda bulunup ödemesini yapmayan ve kurum belgelerini göndermeyen antrenörlere ID Şifresi gönderilemeyecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşıla bilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma-donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
  • Seminere girişte ve seminer esnasında kameralar sürekli açık bulundurulmalıdır.
  • Seminer günü sizlere link aracılığıyla davet portalınızdaki mail adresinize gönderilecektir. Davet mailinin gelip gelmediğini kontrol ediniz. Seminer başlama saatinden önce tıkladığınızda karşınıza “Please enter your name” (lütfen adınızı giriniz) yazılı pencereden ilinizi ve adınızı soyadınızı yazarak ok tuşuna tıklayınız. Bu işlemi yaptıktan sonra bizler tarafından toplantıya kabul edilmenizi bekleyiniz.

Haberler