Menu

TVOLAF Çalışmalarına Hız Verdi

Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu uzaktan erişim yolu ile toplanıyor.
”Ülkemizdeki her Voleybol Antrenörü bizim için önemlidir” mottosuyla yola çıkan TVOLAF, salgın süresince zoom  üzerinden Bülent Meriç başkanlığında yönetim kurulu  toplantılarını gerçekleştiriyor.
 
Her hafta toplanarak yoğun ve verimli bir çalışma sergileyen TVOLAF, Türkiye genelinde yapılacak eğitim ve seminerlerin online olarak yapılması adına altyapı çalışmalarında Türkiye Voleybol Federasyonu Eğitim Kurulu ile ortak çalışma yürütüyor.
 
Antrenörlerin sosyal hakları, teknik ve iletişimsel gelişimlerinin üzerinde duran TVOLAF, Türkiye ‘deki  antrenörlerin yaşadığı genel sorunlara bölgesel fazda inerek, TVOLAF çatısı altında bulunan derneklerin her bölgeden olması fikrinde birleşti.
 
Buna göre Bursa, İzmir, Mersin, Ankara, Diyarbakır, İstanbul ve Kuzey Anadolu Antrenörler Derneklerinin katılımı sayesinde  Türkiye’nin her yerindeki antrenörlere ulaşılabilecek.
Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Akif Üstündağ’ın  desteğiyle kurulan ve esas  amacı konfederasyon kurmak ve akabinde antrenörlüğün bir meslek olarak sayılmasını sağlamak amacıyla ticaret odasına başvurmak olan TVOLAF, yakın zamanda antrenörlere destek oluşturabilmek adına etkinlikler, projeler üzerinde çalışmaya devam ediyor.
 
Sosyal Medya üzerinden artık antrenörlerine daha yakın olan TVOLAF’ı
 
www.facebook.com/tvolaforg
www.twitter.com/tvolaforg
www.instagram.com/tvolaforg
 
adreslerinden takip edebilir, soru -görüş ve önerileriniz için info@tvolaf.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 
 

Haberler